PRIDAJ SA K NÁM A STAŇ SA DOBROVOĽNÍKOM CAMPFESTU NAJBLIŽŠÍCH 40 DNÍ!
 

Na to, aby si bol CampFestovým dobrovoľníkom, nemusíš čakať do leta a vyhrať súťaž rýchlych prstov pri prihlasovaní. Už teraz s nami môžeš zdieľať víziu CampFestu a prinášať na zem Božie kráľovstvo!

AKO?

Pozývame Ťa pridať sa do 40-dňovej modlitebnej reťaze, ktorú odštartujeme 29.4. o 19:00 na ONLINE worshipovo-modlitebnom stretnutí s rečníkmi, worshipákmi a organizačným tímom CampFestu. Vyhraď si pol hodinku pre Pána Boha a modli sa za veci, ktoré Ti ležia na srdci – či už Tvoja rodina, kamaráti alebo škola. Veríme, že Bohu ležia na srdci tiež. Zapíš si svoju pol hodinku do tejto tabuľky, aby si povzbudil aj ostatných. Vďaka tomu budeme vedieť, že v modlitbách nie sme sami. Sme v tom spolu. Ježiš je prvý, ktorý sa za nás prihovára, a okrem Neho s nami v modlitbách zápasia naši bratia a sestry.

„Keďže máme vznešeného veľkňaza, ktorý prenikol nebesia, Ježiša, Božieho Syna, držme sa vyznania. Veď nemáme veľkňaza, ktorý by s nami nemohol súcitiť v našich slabostiach, ale veľkňaza, ktorý vo všetkom prešiel skúškami podobne ako my, avšak bez hriechu. Pristúpme teda s dôverou k trónu milosti, aby sme dosiahli milosrdenstvo a našli milosť a pomoc v pravý čas."
(List Hebrejom 4:14-16)

Foto: Martin Štecher, Člověk a víra