« Späť

Dôležité zmeny v programe vystúpení GODZONE tour 2021

Na základe rýchlo meniacej sa pandemickej situácie na Slovensku, organizátori tohtoročného Godzone tour Boh nie je mŕtvy, avizujú nové zmeny v organizácii podujatia, ktoré sa uskutoční už budúci týždeň v týždni od 15.-20. novembra na Slovensku i v Českej republike.

 

 

Mrzí nás situácia, ktorá nastala a zmeny, ktoré prináša. Robili sme všetko preto, aby bolo možné vstup na Godzone tour umožniť všetkým, ktorý o to majú záujem, pandemická situácia v našej krajine sa však neustále zhoršuje. Rešpektujeme nariadenia aj odporúčania odborníkov a sme vďační, že Godzone tour je možné realizovať aspoň obmedzenej forme, minulý rok nám neumožnil ani to, hovorí riaditeľ projektu Godzone, Július Slovák.

Čierne okresy zrušené, OTP len v Bratislave

Už dávnejšie organizátori Godzone tour avizovali, že podujatia, ktoré sa v danom týždni budú podľa Covid automatu nachádzať v čiernej farbe, budú zrušené. Novou zásadnou informáciou je, že vstupy pre OTP sa rušia vo všetkých mestách okrem Bratislavy.

 

 

Tu je zoznam zmien pre jednotlivé mestá.

Prešov 

Podstatnou informáciou pre prešovských účastníkov je zmena miesta. Godzone tour v Prešove sa uskutoční  v ICE Aréne Prešov. Ďalšou dôležitou zmenou je, že podujatie bude organizované len pre očkovaných (a deti do 12 rokov) v čase o 19:30. Vstup o 16:30 pre OTP, sa z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie ruší.

Poprad

Keďže okres sa v dobe konania podujatia nachádza v čiernej farbe, vystúpenie je v tomto meste zrušené.

Žilina

Podujatie bude organizované len pre očkovaných (a deti do 12 rokov) v čase o 19:30. Vstup o 16:30 pre OTP, sa z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie ruší.

Zvolen

Keďže okres sa v dobe konania podujatia nachádza v čiernej farbe, vystúpenie je v tomto meste zrušené.

Bratislava

Vďaka lepšej pandemickej situácii v Bratislave oproti zvyšku Slovenska, sa Godzone tour uskutoční v oboch plánovaných časoch, 16:30 OTP (s podmienkou 25% kapacity haly, tj. max 3000 účastníkov) a 19:30 pre očkovaných a deti do 12 rokov, s neobmedzenou kapacitou.

Ostrava

Godzone tour v Ostrave sa bude organizovať bezo zmien. Vstup o 19:30 je otvorený pre OTP bez kapacitných obmedzení.

Tých, ktorí sa za daných podmienok Godzone tour 2021 nebudú môcť zúčastniť, srdečne pozývajú sledovať Godzone tour – Boh nie je mŕtvy online na TV NOE a na Youtubovom kanáli projektu Godzone, v sobotu, 20.11. o 19:30.

Všetky aktuálne informácie o Godzone tour 2021, nájdete na stránke podujatia tour.godzone.sk

Organizátori ďakujú za pochopenie a tešia sa na všetkých účastníkov, ktorí sa zúčastnia turné fyzicky alebo online.

Vybraný webový obsah už neexistuje.