« Späť

Organizátori Godzone tour zverejnili, koľko ľudí môže prísť na čas OTP. Vstup pre očkovaných bude bez kapacitných obmedzení

Pandémia je stále medzi nami a preto sa aj organizátori Godzone tour musia pridŕžať aktuálnych proti pandemických nariadení. Ako to bude vyzerať v praxi?

Podstatnou informáciou je, že Godzone tour 2021 sa tento rok uskutoční fyzicky a vstup bude opäť zdarma. „Téma, ktorú chceme tento rok komunikovať - Boh nie je mŕtvy, je podľa nás nesmierne dôležitá práve v dobe relativizmu, v ktorej žijeme. Priniesť toto posolstvo, ktoré nám Boh dáva srdce, je pre nás oveľa dôležitejšie než to, akým obmedzeniam je pri tom potrebné čeliť,“ vysvetľuje jeden z organizátorov Ivan Petro. 

OTP aj očkovaní

Kombinovanie rôznych režimov pre jedno hromadné podujatie nie je dovolené, preto sa organizátori evanjelizačných koncertov rozhodli pre výnimočný krok: v každom slovenskom meste prebehnú v jeden deň dva koncerty.

 

 

Prvé podujatie, začínajúce o 16:30, bude v režime OTP s obmedzením na 25% kapacity jednotlivých hál, čo znamená to zmenšenie kapacity o niekoľko tisíc miest: V režime OTP majú podujatia len obmedzenú, max 25% kapacitu:

15.11. Prešov –  ICE Aréna:                                                 1450 ÚČASTNÍKOV

16.11. Poprad –  Poprad Aréna:                                            750 ÚČASTNÍKOV

17.11. Žilina – Zimný štadión:                                             1300 ÚČASTNÍKOV

18.11. Zvolen –  Zimný štadión:                                           1400 ÚČASTNÍKOV

19.11. Bratislava –  Zimný štadión Ondreja Nepelu            3000 ÚČASTNÍKOV

Druhé podujatie sa uskutoční o 19:30 pre plne zaočkovaných a deti do 12 rokov. Godzone tour v čase pre očkovaných má neobmedzenú kapacitu účastníkov.

 

 

Organizátori vyzývajú očkovaných návštevníkov, aby si radšej zvolili vstup o 19:30 a miesta o 16:30 tak prenechali nezaočkovaným.

V prípade, že sa niektorý okres na Slovensku bude nachádzať v týždni Godzone tour (15. - 21.11.2021) v čiernej farbe, Godzone tour sa v tom okrese neuskutoční - neuskutoční sa ani pre plne zaočkované osoby.

„Zmeny v programe sú vyhradené na základe aktuálnej pandemickej situácie. Prosíme o modlitby, aby sa Godzone tour 2021 mohlo uskutočniť,“ dodáva jedna z organizátoriek, Soňa Valachová.

Ostrava len o 19:30

Podľa aktuálnych opatrení v ČR sa Godzone tour môžu bez obmedzenia zúčastniť účastníci, ktorí sa preukážu platným oficiálnym potvrdením o negatívnom výsledku testu alebo dokladom o prekonaní COVID za posledných 180 dní, alebo dokladom o plnom očkovaní. Godzone tour sa teda v Ostrave uskutoční len v čase 19:30 pre všetkých. Zároveň bude podujatie naživo vysielané v televízii Noe a na sociálnych sieťach.

Boh nie je mŕtvy

Témou tohtoročného evanjelizačného turné, chcú organizátori poukázať na to, že život veriacich by nemal byť ovplyvnení vonkajšími okolnosťami, pretože Boh žije v nás samých. Pri príležitosti blížiaceho sa Godzone tour vznikla aj nová pieseň projektu Godzone s príznačným názvom, BOH NIE JE mŕtvy. Klip si môžete pozrieť tu.

 

Vybraný webový obsah už neexistuje.